Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIRE

Număr anunț
DA41090814
Autoritate contractantă
Comuna Izvoare (Consiliul Local Izvoare) (CUI 4553410)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.906,75 RON
Valoare atribuită
2.906,75 RON
Data publicării
01.09.2026 15:32
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.906,75 RON

din 2.906,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.