Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla alba magnetica pentru scriere 180 x 120 cm (Visual)
- Număr anunț
- DA41087532
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION GHICA (CUI 17130188)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
- Cod CPV
- 30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:50
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro