Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie (3 pozitii)

Număr anunț
DA41083154
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
KMP VEST (CUI RO11845639)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,72 RON
Valoare atribuită
318,72 RON
Data publicării
01.09.2026 09:27
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,72 RON

din 318,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.