Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanta depunere cerere finantare Programul Național de Construcții de Interes Public sau Social
- Număr anunț
- DA41094312
- Autoritate contractantă
- Comuna Iclod (CUI 4288241)
- Furnizor / câștigător
- GMA INOVATIVE TRADE S.R.L. (CUI 47771796)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:29
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro