Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON HF 100 MG, CT X 1 FL PULB PT. SOL IN./PERF. X 5ML + 2ML SOLV.
- Număr anunț
- DA41089790
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- ROMASTRU TRADING SRL (CUI RO6769462)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.035 RON
- Valoare finală
- 4.035 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:34
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.