Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clesti pentru rufe

Număr anunț
DA41089103
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TULCEA (CUI 4321534)
Furnizor / câștigător
G.N.-GROUP SRL (CUI RO6687001)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,80 RON
Valoare atribuită
247,80 RON
Data publicării
01.09.2026 14:00
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,80 RON

din 247,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.