Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rolete interioare cu montaj
- Număr anunț
- DA41088712
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
- Furnizor / câștigător
- ALIDOR SRL (CUI 16286481)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.217,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.217,60 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:43
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.217,60 RON
din 2.217,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro