Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii realizare DALI pentru obiectivul de investitii monumentul ”KM.0”

Număr anunț
DA41084736
Autoritate contractantă
Palatele Brancovenesti de la Portile Bucurestiului (CUI 4283520)
Furnizor / câștigător
EXORNO STUDIO SRL (CUI 36480236)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.694,21 RON
Valoare atribuită
196.694,21 RON
Data publicării
01.09.2026 10:39
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196.694,21 RON

din 196.694,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.