Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Steril C - Dezinfectant inalt/Sterilizant chimic la rece a instrumentelor chirurgicale- 1Kg/Aviz MS
- Număr anunț
- DA41092559
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- K2 MED B.T.R.L. S.R.L. (CUI RO37950581)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:07
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro