Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii cu focuri de artificii.
- Număr anunț
- DA41088757
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINTEA MARE (PRIMARIA COMUNEI SINTEA MARE) (CUI 3519321)
- Furnizor / câștigător
- FANTASTIC FIREWORKS S.R.L. (CUI 41939972)
- Cod CPV
- 24613200-6 · Artificii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:44
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro