Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de motoferastraie,motocoase si echipamente de stingere a incendiilor etc.

Număr anunț
DA41096157
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC TIHUTA COLIBITA RA (CUI RO25336481)
Furnizor / câștigător
SIMPROCOM SRL (CUI RO4909918)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.297,10 RON
Valoare atribuită
24.297,10 RON
Data publicării
02.09.2026 11:49
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.297,10 RON

din 24.297,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.