Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci iuta 60/110 cm

Număr anunț
DA41096113
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
MARCOSHOP MOBILI S.R.L. (CUI RO38788411)
Cod CPV
18930000-7 · Saci si saculete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512 RON
Valoare atribuită
512 RON
Data publicării
02.09.2026 11:47
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512 RON

din 512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.