Ofertă acceptată Cumpărare directă

RINDEA GHO 6500

Număr anunț
DA41095859
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,82 RON
Valoare atribuită
519,82 RON
Data publicării
02.09.2026 11:35
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,82 RON

din 519,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.