Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare conf. Ord. MMAP 3147/2023 pentru Sisteme de canalizare - autorizare SGA CLUJ

Număr anunț
DA41095501
Autoritate contractantă
COMUNA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MICA JUD CLUJ) (CUI 4485456)
Furnizor / câștigător
FIATECH S.R.L. (CUI 16712447)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.900 RON
Valoare atribuită
13.900 RON
Data publicării
02.09.2026 11:20
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.900 RON

din 13.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.