Ofertă acceptată Cumpărare directă

Element de ajustare turbocompresor Dacia Dokker

Număr anunț
DA41095441
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,48 RON
Valoare atribuită
106,48 RON
Data publicării
02.09.2026 11:17
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,48 RON

din 106,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.