Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA41095301
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Godri Ferenc (CUI 13646713)
Furnizor / câștigător
BERTIS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48927835)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.578,33 RON
Valoare atribuită
3.578,33 RON
Data publicării
02.09.2026 11:11
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.578,33 RON

din 3.578,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.