Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatie sanitara scoala Haranglab

Număr anunț
DA41094967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT DEAJ (CUI 29029129)
Furnizor / câștigător
TRIO CONSTRUCT SRL (CUI 23885122)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
02.09.2026 10:56
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.