Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie display interactiv, suport de perete.
- Număr anunț
- DA41094947
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR. BERNADY GYORGY (CUI 6283259)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.385 RON
- Valoare atribuită
- 101.385 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:55
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101.385 RON
din 101.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro