Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80 g/mp 500 coli/top Eurobasic

Număr anunț
DA41094438
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Constanta (CUI 11322621)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.644,50 RON
Valoare atribuită
1.644,50 RON
Data publicării
02.09.2026 10:34
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.644,50 RON

din 1.644,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.