Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii informatice.

Număr anunț
DA41094142
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Furnizor / câștigător
GLOBINFO S.R.L. (CUI RO14130655)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,93 RON
Valoare atribuită
228,93 RON
Data publicării
02.09.2026 10:22
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,93 RON

din 228,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.