Ofertă acceptată Cumpărare directă

VINCLU DE IMBINARE 40*60*25MM

Număr anunț
DA41093877
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Goga Ionescu (CUI 4496170)
Furnizor / câștigător
TOMA-VIV SRL (CUI 15348853)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,92 RON
Valoare atribuită
195,92 RON
Data publicării
02.09.2026 10:11
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,92 RON

din 195,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.