Ofertă acceptată Cumpărare directă

Întocmirea documentațiilor cadastrale de dezlipire în 3 loturi a terenului înscris CF nr. 102682 Săc

Număr anunț
DA41093327
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
DANINA STAR SRL (CUI 3581471)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
02.09.2026 09:46
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.