Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bufet + Cheltuieli zilnice de masa
- Număr anunț
- DA41092777
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- GRUP PARC SRL (CUI RO9366049)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.207,64 RON
- Valoare atribuită
- 11.207,64 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:19
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.207,64 RON
din 11.207,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro