Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZ. FLEX. GF KERAFLEX MAXI S1

Număr anunț
DA41091587
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,30 RON
Valoare atribuită
826,30 RON
Data publicării
02.09.2026 06:35
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,30 RON

din 826,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.