Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNITATE COMPACTĂ CU VALVĂ DE COBORARE

Număr anunț
DA41082026
Autoritate contractantă
SC Administratia Strazilor Pitesti SRL (CUI 54760625)
Furnizor / câștigător
AUTO NEW POWER SRL (CUI 23948263)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.684 RON
Valoare atribuită
1.684 RON
Data publicării
01.09.2026 08:25
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.684 RON

din 1.684 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.