Ofertă acceptată
Cumpărare directă
chirie autocar/zi
- Număr anunț
- DA41078415
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
- Furnizor / câștigător
- PITO TRANS SRL (CUI RO17863308)
- Cod CPV
- 63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:09
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.000 RON
din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro