Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41094981
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.6 Iacob Muresianu Brasov (CUI 29369201)
Furnizor / câștigător
PRIMO DEP TRANSILVANIA SRL (CUI 27839439)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.264,06 RON
Valoare atribuită
6.264,06 RON
Data publicării
02.09.2026 10:57
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.264,06 RON

din 6.264,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.