Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție și montaj - Sistem de încălzire sală de sport din str. Mureșului nr. 2
- Număr anunț
- DA41093339
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- STILOTERM SRL (CUI RO13407805)
- Cod CPV
- 39721310-8 · Generatoare de aer cald (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.000 RON
- Valoare atribuită
- 270.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:46
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270.000 RON
din 270.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro