Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere grupuri electrogene

Număr anunț
DA41090200
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL CUGIR (CUI 39638781)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC INVESTMENT PH SRL (CUI RO30603372)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.284,54 RON
Valoare atribuită
5.284,54 RON
Data publicării
01.09.2026 14:55
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.284,54 RON

din 5.284,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.