Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA41094578
- Autoritate contractantă
- COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
- Furnizor / câștigător
- MONAC S GARAGE AUTOMOTIVE S.R.L. (CUI 39036395)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.595,03 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:40
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.595,03 RON
din 1.595,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro