Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFERAT 31181/05.08.2026 SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO SALA CURS SI EXAMINARE CENTRUL DE LB STRAINE
- Număr anunț
- DA41094377
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- DRS SYSTEMS SCB S.R.L. (CUI 38784576)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.875 RON
- Valoare atribuită
- 3.875 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:31
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.875 RON
din 3.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro