Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Expertdeseuri

Număr anunț
DA41092872
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL TULNICI (CUI 4297703)
Furnizor / câștigător
DIRECTORIES MANAGEMENT SYSTEMS SRL (CUI RO30832163)
Cod CPV
48325000-2 · Pachete software pentru creare de formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
02.09.2026 09:24
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.