Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii remediere rețea fibră optică

Număr anunț
DA41087127
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
TOTAL GRUP SOLUTIONS SRL (CUI RO16080740)
Cod CPV
32561000-3 · Conexiuni cu fibre optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.018 RON
Valoare atribuită
2.018 RON
Data publicării
01.09.2026 12:31
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.018 RON

din 2.018 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.