Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice pentru suport tehnic operare baze de date

Număr anunț
DA41086118
Autoritate contractantă
Comuna Mera(Consiliul Local) (CUI 4350726)
Furnizor / câștigător
IDO NET S.R.L. (CUI RO21619817)
Cod CPV
72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.800 RON
Valoare atribuită
70.800 RON
Data publicării
01.09.2026 11:43
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.800 RON

din 70.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.