Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARBETOCIN PHARMIDEA 100 micrograme/ml

Număr anunț
DA41095389
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33642100-3 · Hormoni hipofizari, hipotalamici si analogi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,08 RON
Valoare atribuită
146,08 RON
Data publicării
02.09.2026 11:15
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,08 RON

din 146,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.