Ofertă acceptată Cumpărare directă

REACTIVI

Număr anunț
DA41094428
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
SIRAMED - FARMA SRL (CUI RO33027525)
Cod CPV
33696400-9 · Reactivi izotopici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.556 RON
Valoare atribuită
21.556 RON
Data publicării
02.09.2026 10:33
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.556 RON

din 21.556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.