Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop hârtie celuloză 2 straturi 100m

Număr anunț
DA41093866
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DOSA DANIEL" VALEA IZVOARELOR (CUI 30630601)
Furnizor / câștigător
ANSVECO SRL (CUI RO30238790)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
02.09.2026 10:10
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.