Ofertă acceptată Cumpărare directă

VASELINA ALBA -GRAM- UZ FARMACEUTIC

Număr anunț
DA41093089
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI RO14477809)
Cod CPV
33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203 RON
Valoare atribuită
203 RON
Data publicării
02.09.2026 09:34
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203 RON

din 203 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.