Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ETER PETROL-SULFAT SODIU
- Număr anunț
- DA41092120
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI RO21897589)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.620 RON
- Valoare atribuită
- 3.620 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:39
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.620 RON
din 3.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro