Ofertă acceptată Cumpărare directă

Discuri de antibiograma impregnate cu

Număr anunț
DA41090220
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,50 RON
Valoare atribuită
212,50 RON
Data publicării
01.09.2026 14:56
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,50 RON

din 212,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.