Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 18,9% sub estimat

“Echipament individual de protectie pentru muncitori”

Număr anunț
DA41070722
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
PYF PRODUCTION SRL (CUI RO5468992)
Cod CPV
35810000-5 · Echipament individual (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.740 RON
Valoare atribuită
7.895 RON 18,9% sub estimat
Data publicării
28.08.2026 12:06
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.895 RON

din 9.740 RON estimat 18,9%

Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 1.845 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.