Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perdelele lamelare (Jaluzele verticale)
- Număr anunț
- DA41090852
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU (CUI 4884821)
- Furnizor / câștigător
- DARITEXMOB SRL (CUI RO29442710)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.289,26 RON
- Valoare atribuită
- 4.289,26 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 15:34
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.289,26 RON
din 4.289,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro