Număr anunț
DA41095429
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
TITAN TECHNIK AG S.R.L. (CUI 34199944)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.797,50 RON
Valoare finală
20.000 RON
Data publicării
02.09.2026 11:17
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.