Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,7% sub estimat
Rumegus fag
- Număr anunț
- DA41094980
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMNICA AL ORASULUI INTORSURA BUZAULUI-PUNCT DE LUCRU (CUI 44357014)
- Furnizor / câștigător
- MANELEMN SRL (CUI 15126644)
- Cod CPV
- 03417100-7 · Rumegus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2026 10:57
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.000 RON
din 48.000 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 8.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.