Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA41093742
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,07 RON
Valoare atribuită
3.781,07 RON
Data publicării
02.09.2026 10:04
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,07 RON

din 3.781,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.