Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii reparatii 5 moristi hidrometrice
- Număr anunț
- DA41091801
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- HYDROMET SERVICE S.R.L. (CUI RO17116582)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.885,20 RON
- Valoare atribuită
- 9.885,20 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:09
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.885,20 RON
din 9.885,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro