Ofertă acceptată Cumpărare directă

BILET AVION OTP-CFU-OTP

Număr anunț
DA41095084
Autoritate contractantă
CENTRUL EURO-ATLANTIC PENTRU REZILIENTA (CUI 44649418)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.039,91 RON
Valoare atribuită
2.039,91 RON
Data publicării
02.09.2026 11:01
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.039,91 RON

din 2.039,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.