Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere containere birou sanitar cu 14 intrari, toalete ecologice, lavoare mobile

Număr anunț
DA41095049
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
EURO-ECOLOGIC SRL (CUI RO21311085)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.200 RON
Valoare atribuită
40.200 RON
Data publicării
02.09.2026 11:00
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.200 RON

din 40.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.