Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de reparație și întreținere a sistemelor de control acces și apelare asistentă, video

Număr anunț
DA41094806
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Gastroenterologie-Hepatologie "Prof. Dr. Octavian Fodor" Cluj (CUI 4354523)
Furnizor / câștigător
SENTINEL SRL (CUI RO14765160)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.118 RON
Valoare atribuită
8.118 RON
Data publicării
02.09.2026 10:49
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.118 RON

din 8.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.