Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gestionare a puturilor -SGA VASLUI

Număr anunț
DA41093849
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
KODYSHOP CONSTRUCT SRL (CUI 26286250)
Cod CPV
76450000-2 · Servicii de gestionare a puturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.500 RON
Valoare atribuită
83.500 RON
Data publicării
02.09.2026 10:10
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.500 RON

din 83.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.